Nieuws

Rooms-Katholieke Kerk Nederland > Actueel > Nuntiatuur opent condoleanceregister voor overleden emeritus paus Benedictus XVI

Nuntiatuur opent condoleanceregister voor overleden emeritus paus Benedictus XVI

Vanaf woensdag 4 januari tot en met vrijdag 6 januari zal het op de nuntiatuur in Den Haag mogelijk zijn om het condoleanceregister te tekenen voor de overleden emeritus paus Benedictus XVI. Het is ook mogelijk om een geschreven condoleance te e-mailen aan de nuntiatuur.

Dit heeft de pauselijke nuntius Mgr. Paul Tschang In-Nam op 31 december laten weten aan de Nederlandse bisschoppen. De nuntius informeert de bisschoppen “met grote droefenis en diepe dankbaarheid voor de buitengewone verdiensten voor onze Kerk” over het overlijden van emeritus paus Benedictus XVI op zaterdag 31 december om 9.34 uur in klooster Mater Ecclesiae in het Vaticaan.

Het condoleanceregister kan worden getekend 4 tot en met 6 januari van 10.00 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Het adres van de apostolische nuntiatuur is: Carnegielaan 5, Den Haag.

Foto: Servizio Fotografico Vaticano. 

 

Tags: , , ,