Normen-en-waarden-atlas
Kruispunt 26 juni 2005
Europese Grondwet
Jan-Peter Balkenende heeft niet de makkelijkste weken van zijn leven achter de rug. De minister-president van Nederland moest meemaken dat zijn campagne om ja te zeggen tegen de Europese Grondwet een complete mislukking werd. Hij leed een zware nederlaag, niet alleen voor het oog van Nederland, maar nog veel meer voor het aanzien van heel Europa. En toch wenst hij niet op te geven, gaat hij onverdroten door met zijn missie.

Jan-Peter Balkenende en Leo Fijen (foto: RKK)
Normen-en-waarden-atlas
In het RKK tv-programma Kruispunt praat presentator Leo Fijen uitgebreid met premier Balkenende over zijn missie, zijn waarden, zijn geloof en zijn rol in Europa. Aanleiding is het feit dat de minister-president dit weekend de eerste normen-en-waarden-atlas van Europa in ontvangst neemt.

St. Jansprocessie in Laren (foto: RKK)
St. Jansprocessie
Kruispunt volgt zondag de St. Jansprocessie in Laren. Een ritueel dat zich al 200 jaar volgens een vast stramien voltrekt. Met een column van schrijfster en journalist Marijke Hilhorst, die als geboren Larense talloze malen meeliep als bruidje.












